همه قبول دارند اعتراض،فریاد، مخالفت و ... حق همه مردم است که می بایست بصورت معقول و منطقی به گوش مسئولان رسانده شود اما باید هوشیار و بصیر بود تا دشمن از اعتراض مردم سوء استفاده نکند.

همه قبول دارند اعتراض،فریاد، مخالفت و … حق همه مردم است که می بایست بصورت معقول و منطقی به گوش مسئولان رسانده شود اما باید هوشیار و بصیر بود تا دشمن از اعتراض مردم سوء استفاده نکند.

سه ضلعی فتنه رسانه ای یعنی ۱- شبکه بی بی سی فارسی انگلیس ۲- شبکه بهائی، صهیونیستی من و تو ۳- ایران اینترنشنال آل سعود مستقر در لندن، سناریوی خود را لو دادند. اقرار کردند برای ایجاد نا امنی در ایران نیروی داخلی تربیت نموده، شبکه سازی کرده تا با آتش زدن بانکها، پمپ بنزین ها و راه بندان در حمل و نقل عمومی و تردد آسان و ارتباطات بانکی اخلال ایجاد نموده، مردم را عصبانی کنند. اینها جزو برنامه و نسخه های کودتا و انقلاب رنگی – مخملی جورج سوروس صهیونیست می باشد که توسط مهره های وطن فروش داخلی با سوء استفاده از اعتراض بر حق مردم دنبال می شد، جدایی صف مردم از مزدوران هدایت شده از خارج از مرزها خیلی زود چهره تخریب گران را رسوا نمود، فراموش نکنیم امنیت رکن رکین زندگی جمعی و اجتماعی است که دشمن آنرا هدف قرار داده است.

 

منبع: سعدی نیوز

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد