سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی از بررسی شکایت ۷۰ نماینده از هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا خبر داد. محمد‌جواد جمالی سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، گفت:  رسیدگی به شکایت ۷۰ نماینده از هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای […]

مجمد جواد جمالی - نماینده فسا

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی از بررسی شکایت ۷۰ نماینده از هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا خبر داد.

محمد‌جواد جمالی سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، گفت:  رسیدگی به شکایت ۷۰ نماینده از هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در دستور کار هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان قرار دارد.

وی ادامه داد: شکایت نمایندگان از هیئت نظارت بر انتخابات شوراها درباره رد و تأیید صلاحیت‌های داوطلبان انتخابات اخیر شوراهای شهر و روستاست.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان با بیان اینکه در جلسه آینده هیئت، عملکرد هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا بررسی می‌شود، گفت: قرار است در جلسه آتی هیئت نظارت پس از بررسی مدارک و مستندات موجود و استماع نظرات نمایندگان نتیجه نهایی دراین‌باره اعلام شود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد