تخریب و تحریف سبک زندگی اسلامی– ایرانی مردم شریف ایران توسط دشمن در طول چهل ساله انقلاب ‏اسلامی ایران از روی عقده و کینه بوده که هنوز توسط دشمنان و مزدوران و ستون پنجم و نفوذی ها در ‏روزنامه های زنجیره ای پایگاه دشمن ادامه دارد

تخریب و تحریف سبک زندگی اسلامی– ایرانی مردم شریف ایران توسط دشمن در طول چهل ساله انقلاب ‏اسلامی ایران از روی عقده و کینه بوده که هنوز توسط دشمنان و مزدوران و ستون پنجم و نفوذی ها در ‏روزنامه های زنجیره ای پایگاه دشمن ادامه دارد ، ایرانی که قربانی تروریسم بوده و ۱۷ هزار شهید داده را ‏حامی تروریسم معرفی می کنند ، ایرانی را که در هم کوبنده گروهک داعش بوده را ماجراجو در منطقه ‏معرفی می کنند و …!؟

روزنامه زنجیره ای اصلاح طلب آرمان ملی شماره ۵۵۷ مورخه شنبه ۱۳/۷/۹۸ ص آخر (غیرمحرمانه) با ‏دروغ سازمان جهانی بهداشت ادعا کرده : ایران از نظر سرانه مصرف مشروبات الکلی در میان مصرف ‏کنندگان مداوم نوشیدنی های الکلی رتبه نهم را در میان ۱۸۹ کشور جهان به خود اختصاص داده است !؟

و کشورهای تونس ، سوایزیلند ، مالدیو ، افغانستان ، نامیبیا ، آفریقای جنوبی ، الجزایر و ترکیه ، رتبه اول تا ‏هشتم مصرف الکل را دارند !؟

انعکاس دروغ به این بزرگی و اتهام سخیف به مردم ایران از پستی و ناجوانمردی آنهاست ؟

میزان مصرف ایرانیان از الکل از آمریکا ، فرانسه ، انگلیس ، آلمان ، ایتالیا ، کانادا ، مکزیک ، کشورهای ‏امریکای لاتین ، دبی ، روسیه ، هند،ارمنستان، استرالیا ، تایلند ، سنگاپور و … بیشتر است!؟ می گویند ۹۰ درصد مردم بلغارستان ‏دائم الخمر می باشند و در کشورهای غربی مشروب خواری عمومیت دارد .تهمت اعجاب انگیز به ایران و انعکاس آن توسط ‏روزنامه اصلاح طلب ، نشان میدهد آنها برای تطهیر دشمن حاضرند وطن فروشی کنند.‏

 

منبع: سعدی نیوز

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد