در رأس این قرارگاه حضرات آیات سید علی اصغر دستغیب ، لطف ا... دژکام و دکتر رحیمی استاندار فارس قراردارند و مهندس ابراهیم عزیزی منتخب مردم شهرستان های شیراز و زرقان قرارگاه را مدیریت می کنند ، این قرارگاه دارای 8 کمیته می باشد، درکمیته فرهنگی ، آموزشی، فضای مجازی و کمیته جمع آوری کمک های مردمی، حقیر عضویت داشته ، در خدمت عزیزان هستم.

قرارگاه بهداشت و سلامت بمنظور مبارزه با کرونا در شهر مقدس شیراز شکل گرفت.

در رأس این قرارگاه حضرات آیات سید علی اصغر دستغیب ، لطف ا… دژکام و دکتر رحیمی استاندار فارس قراردارند و مهندس ابراهیم عزیزی منتخب مردم شهرستان های شیراز و زرقان قرارگاه را مدیریت می کنند ، این قرارگاه دارای ۸ کمیته می باشد، درکمیته فرهنگی ، آموزشی، فضای مجازی و کمیته جمع آوری کمک های مردمی، حقیر عضویت داشته ، در خدمت عزیزان هستم.

اولین جلسه این کمیته ها صبح و ظهر دوشنبه ۱۱/۱/۹۹ در تالار شهید دستغیب حرم مطهر احمد بن موسی (ع) و کمیته امداد امام خمینی (ره) تشکیل شد، ریاست کمیته اولی بعهده دکتر سهرابی مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس بوده و کمیته بعدی بعهده دکتر بذرافشان مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس، تمامی مدعوین در جلسات حضور فعال داشته امید است با تشکیل این جبهه مردمی مقابله و مبارزه با کرونا بتوان به این بلای فتنه انگیز پایان داد.

حضور فعال هیأتهای مذهبی، مساجد، یاوران شورا، بسیجیان، فعالان فضای مجازی، گروه های جهادی، ائمه جماعت و گروه های فعال محلات در این جبهه مردمی بسیار اثر گذار و کارآمد خواهد بود.

بنا بر گزارشات سازمان بهداشت جهانی، ایران پس از چین موفق ترین کشور در مقابله با کرونا و بسیج امکانات برای مبارزه با این ویروس بوده که افتخار آمیز است.

وضعیت این ویروس در کشور های مدعی اروپایی نشان داد که چقدر ناتوان و آسیب پذیر می باشند.

شیرازه کارها در آمریکا، ایتالیا،اسپانیا،انگلیس،فرانسه و … از هم پاشیده و از دست سران این کشور ها خارج شده و بعضی خود آلوده به این ویروس شده اند.

ایران تهدید را تبدیل به فرصت نموده و نقش گروه های مردمی در ایران بی بدیل در جان می باشد.

 

 

منبع: سعدی نیوز

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد