اعضای شورای انقلابی در انتخاب شهردار باید حجت شرعی داشته باشند، رأی آنها حق الناس است. ‏تصمیم گیر واقعی، فقط و فقط باید ۱۳ نفر عضو شورا باشند، اولین دام را با قدرت پاره کردید، آفرین. دامی که ‏چند جوان خام طمع با فردی بسته بودند تا او را ابتدا سرپرست و سپس شهردارنموده، چند […]

اعضای شورای انقلابی در انتخاب شهردار باید حجت شرعی داشته باشند، رأی آنها حق الناس است. ‏تصمیم گیر واقعی، فقط و فقط باید ۱۳ نفر عضو شورا باشند، اولین دام را با قدرت پاره کردید، آفرین. دامی که ‏چند جوان خام طمع با فردی بسته بودند تا او را ابتدا سرپرست و سپس شهردارنموده، چند معاون، ‏رئیس سازمان بعنوان رانت و رشوه به او معرفی کنند، بعنوان سهم الارث سیاسی.!؟ نقش«ن»،«چ»،«ط»،«ش»،«ف» در این رشوه شیطانی، پر رنگ تر ‏بود، پیش از آن با وارد کردن نیروهای جدید یا همان تحمیل به شهرداری، وعده هایی داده بودند، سهمش ‏را گرفت ، منتهی تقشه اش نقش بر آب شد. لابی اصحاب قدرت خارج از شورا راحت و ساکت نمی مانند، ‏تا نیروهای خود را تحمیل نکنند، از پای نمی نشینند، همانطور که دکتر علیرضا زاکانی را به تهران بعنوان ‏شهردار تحمیل کردند!؟

از رشوه، رانت و لابی سیاسی کوتوله هایی که میخواهند دام های شیطانی خود را در شهر پهن نموده، ‏فتح سنگر به سنگر را عملیاتی کنند ، غافل نمانید، هوشیار باشید، به بهانه پایبندی به میثاق نامه و امثالهم، حریت و ‏آزادگی رای دادن نمایندگان مردم را به یغما نبرند. متاسفانه علاوه بر شهرداری شیراز، برای استانداری ‏فارس هم درحال پهن کردن دام های شیطانی و سیاسی در شیراز و تهران هستند. فساد فقط مالی و اقتصادی نیست، بد ‏مستی فقط با شراب حاصل نمی شود، فساد سیاسی، مستی قدرت و ثروت، بی ظرفیتی و کوتولگی فکری، باندِ مستی را وارد صحنه نموده، با رأی ‏خود به شهرداری شایسته، آنها را تازیانه بزنید تا سر عقل آمده ، از مستی خارج شوند.

 

منبع: سعدی نیوز

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد