مردم ایران علی رغم تهدیدها، تحریم ها، فشارها و تحریم انتخابات توسط جریان فتنه و انحرافی و رسانه های بیگانه اگر چه مشارکت 42 درصدی در انتخابات دوره یازدهم به کسانی رأی دادند که فارغ از بازیهای سیاسی مجلس ششم و دهم و ... گره گشای کارهای فروبسته مردم که اقتصادی و معیشتی است باشند.

 

مردم ایران علی رغم تهدیدها، تحریم ها، فشارها و تحریم انتخابات توسط جریان فتنه و انحرافی و رسانه های بیگانه اگر چه مشارکت ۴۲ درصدی در انتخابات دوره یازدهم به کسانی رأی دادند که فارغ از بازیهای سیاسی مجلس ششم و دهم و … گره گشای کارهای فروبسته مردم که اقتصادی و معیشتی است باشند.

شک نداریم که این کار توسط نمایندگان انقلابی و جهادی تحقق می یابد اما مخالفین قصد دارند در همان گام اول انتخابات هیأت رئیسه و روسای کمیسیونها، مجلس یازدهم را ورد حاشیه نموده تا در جابزند؟!.

روزنامه ها زنجیره ای که زمانی پایگاه دشمن بوده و بعضا هستند، هر روز از همین نمایندگان مجلس یازدهم و حامیانشان، گُل گرفته، سوژه می سازند تا مجلس هنوز تشکیل نشده در جا زده، از اهداف خود عقب نشینی کند.

روزی تشکیل مثلث پایداری ، موتلفه و احمدی نژادها بر علیه قالیباف را تیتر روز می کنند؛ روز دیگر شک و شبه داشتن مفاسد اقتصادی برای قالیباف توسط آقای بادامچیان را تیتر می کنند، روز دیگر افاضات آقای میرسلیم را تیتر نموده که گویا دنبال دزدگیری در میان نمایندگان مجلس یازدهم می باشند، روزنامه خبر جنوب از مثلث برمودا علیه قالیباف تیتر می سازد، از ضیافت های لاکچری نمایندگان دوره یازدهم پرده برداری می شود و … .؟!
آنقدر که انتخاب هیأت رئیسه و روسای کمیسیون ها محور قرار گرفته، خبری از دنبال کردن اهداف گره گشا نیست.
کسانیکه تا روز آخر مرید، همدل و همراه مرحوم هاشمی رفسنجانی و احمدی نژاد و مشایی و بقایی بوده اند، باید مواظب بود، مجلس یازدهم را به حاشیه نبرند؛ جو شکن باشند و اسیر جو سازی ها نشوند.

تخریب و تحریف دکتر قالیباف که حکم فرماندهی لشکر از امام راحل دارد و حکم فرماندهی نیروی هوایی سپاه و نیروی انتظامی را از امام خامنه ای داشته و با حکم ولی امر مسلمین عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام می باشد با کدام معیار ولایتمداری همخوانی دارد؟

قالیباف رئیس مجلس بشود یا نشود، مدعیان ولایتمداری چگونه رفتار قدرت طلبانه و حزب پرستی خود را توجیه می کنند؟
أین تذهبون اینجا مصداق دارد؟

 

منبع: سعدی نیوز

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد